top of page

VTDT pārstāves piedalījās Erasmus+ pieaugušo apmācītāju mobilitātes projektā

Šī gada martā Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikums pārstāves Olga Stalšāne un Inese Dedumeta piedalījās Erasmus+ pieaugušo apmācītāju mobilitātes projektā "Pieredze, kas iedvesmo".

Olga un Inese devās uz Limassol pilsētu Kiprā, lai apgūtu komandas veidošanas prasmes kursā "Teamwork and teambuilding: reach high & far", kas nepieciešams darbam ar pieaugušajiem mūsu tehnikumā. Kopumā apmācībās piedalījās 33 dalībnieki no 7 valstīm.

"Vērtīgākais Erasmus+ apmācībās "Teamwork and teambuilding: reach high & far" bija praktiskā pieredze par lomu dalījumu komandā. Cilvēku kopa vai grupa, lielākoties, nevar saukties par komandu, ja tā sava starpā nesadarbojas, un lai īsta komanda veiksmīgi darbotos, tai ir svarīgi mijiedarboties visos komandas līmeņos un sniegt atgriezenisko saiti par notiekošiem procesiem," stāsta Olga.

Inese uzsver, ka "Erasmus+ mobilitātes sniedz neizmērāmu pievienoto vērtību – tā ir izglītošanās un praktiska komunikācijas prasmju trenēšana un pilnveidošana angļu valodā, iespēja iepazīt valstis, to kultūras mantojumu un ļauj sajusties kā daļai no Eiropas izglītības telpas. Šī ir pieredze, kas liek izaicināt sevi, iziet no komforta zonas un doties pasaulē. Tā ir iespēja pārliecināties par spējām adaptēties svešā vidē, sazināties svešvalodā un rast risinājumus nestandarta situācijās. Arī citiem kolēģiem iesaku - noteikti izmantot šo iespēju!"


Ar pozitīviem iespaidiem, atgriezušās no mācību mobilitātes, VTDT kolēģes jau plāno, kā iegūto pieredzi vērst par labu tehnikuma pieaugušo izglītības programmu īstenošanā.


Projekta Nr. 2021-1-LV01-KA122-ADU-000020320, no 2021.gada 1.septembra līdz 1.maijam, to finansē Eiropas Savienības Erasmus+ programma.

Comments


Archive
bottom of page