top of page

VTDT jaunā lauksaimniecības tehnikas un automobiļu diagnostikas un remontu centra atklāšana

Šodien, 27.maijā, svinīgi tika atklāts Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikuma jaunais lauksaimniecības tehnikas un automobiļu diagnostikas un remontu centrs Priekuļos.


Atklāšanās ceremonijā piedalījās VTDT direktors Artūrs Sņegovičs, Latvijas Republikas Ministru prezidents Krišjānis Kariņš, Latvijas Republikas Saeimas deputāts, Izglītības un zinātnes ministrijas parlamentārais sekretārs Sandis Riekstiņš, Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs.


Gan direktors, gan aicinātie viesi vēlēja, lai jaunajā centrā vienmēr ir rosība, lai skolotājiem ir centīgi un apzinīgi jaunieši, un lai pašiem jauniešiem centrs ir “pirmā darba vieta”, pirms došanās savās īstajās pirmajās darba vietās.


Jaunais centrs ir viens no modernākajiem un vislabāk aprīkotajiem mācību centriem Latvijā tieši lauksaimniecības un auto nozarē. Tas ir novērtēts gan no nozares speciālistiem, gan mācībspēkiem un it īpaši no jauniešiem, kuri tur apgūst gan teoriju, gan praktiskās zināšanas.

Centrs ir aprīkots ar modernām mācību telpām, klāt esošām darbnīcām un jaunākajām tehnoloģijām, kas mācību procesu padara interesantu un kvalitatīvu pēc augstākajiem standartiem ko pieprasa darba devēji. Jaunais centrs ir lielisks papildinājums tehnikuma attīstībā un noteikti būs iemesls kāpēc daudzi jaunie speciālisti izvēlēsies mācīties tieši Priekuļos.

Comments


Archive
bottom of page