top of page

Trešā Profesiju atvērto durvju diena

22. februāra pēcpusdienā Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikuma (VTDT) topošie pavāri viesmīlīgi savās telpās uzņēma Profesiju atvērto durvju dienu apmeklētājus.


3. kursa jaunietes pastāstīja visu par profesiju, mācībām, sadzīvi tehnikumā. Siltā un ģimeniskā gaisotnē tika ceptas pankūkas – savu roku gatavošanā izmēģināja gan skolēni, gan viņu vecāki. Izceptās un pildītās pankūkas tika kopīgi nogaršotas, un uz galda palikušie tukšie šķīvji liecināja par vienu – tās bija izdevušās!


Apmeklētāji bija sajūsmā par šo meistarklasi, iespēju darboties tehnikuma pavāru laboratorijā, izmēģināt un sajust pašiem, ko nozīmē būt pavāram. Par to visu PALDIES tehnikuma 3. kursa jaunietēm, kuras iedrošināja – mācīties VTDT par pavāru ir tā vērts!


Jau pavisam drīz tiksimies nākamajā Profesiju atvērto durvju dienā, kura solās būt ne mazāk darbīga. Uz to aicinām visus, kuriem interesē iepazīt profesiju DATORSISTĒMU TEHNIĶIS, ELEKTROTEHNIĶIS UN ATJAUNOJAMĀS ENERĢĒTIKAS TEHNIĶIS, JAUNĀKAIS AGRONOMS (augkopības tehniķis) un LAUKSAIMNIECĪBAS MEHANIZĀCIJAS TEHNIĶIS.


Reģistrējies ej.uz/VTDT-piesakos un gaidīsim 6. martā plkst.14.00 Priekuļos, Egļu gatvē 9.Commentaires


Archive
bottom of page