top of page

Pamatskolēni piedalījās VTDT rīkotājā radošajā darbnīcā “Kukaiņu dzīve”

28.04.2022. mūsu tehnikumā pulcējās 30 5.- 8. klašu pamatskolēni kopā ar saviem skolotājiem no 7 apkārtnes skolām (Zaubes, Raunas, Valmieras, Nītaures, Raiskuma, Kauguriem un Cēsīm), lai piedalītos radošajā darbnīcā “Kukaiņu dzīve”.


VTDT skolotājas M.Vītolas vadītā Izzinošā nodarbībā skolēni iepazinās ar kukaiņu nozīmi, dzīvi. Izmantojot informatīvu materiālu, interneta resursus un dotos dabas materiālus ( sūnas, niedres, zarus u.c.) izgatavoja kukaiņu mājiņu un veica vēl citus uzdevumus. Darba gaitā bija pieejams skolotāja atbalsts. Skolēni darbojās spraigi, dedzīgi un radoši. Visiem izdevās sasniegt mērķi .


Darbošanās tika vērtēta. Šajā procesā piedalījās Valsts augu aizsardzības dienesta inspektore Tatjana Saričeva un VTDT vērtētāji.


Cīņa bija spraiga. Visi darbi bija kvalitatīvi izpildīti. Žūrijai bija grūti izšķirties par labāko. Izvērtējot visus veiktos uzdevumus,

1.vietu ieguva Aleksandra Bieziņa Raiskuma pamatskolas komanda.

2.vietu ieguva J.Endzelīna Kauguru pamatskolas komanda,

3. vietu – Nītaures mūzikas un mākslas pamatskolas komanda.

Tatjanas Saričevas simpātiju balvu ieguva Valmieras 2.vidusskolas komanda.


Pasākuma dalībnieki noklausījās muzikālu VTDT audzēkņu priekšnesumu, baudīja 1.kursa pavāru pagatavoto pusdienu zupu un devās ekskursijā pa darbnīcām.


Atgriezeniskajā saitē dalībnieki norādīja, ka visas aktivitātes viņiem ļoti patika, dienu viņi pavadījuši interesanti.


Paldies visiem pasākuma atbalstītājiem!
Comments


Archive
bottom of page