top of page

Lieldienu pasākums "Rotā svētkus"

29. martā Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikumā Cēsīs rotājāmies Lieldienu pasākumā “Rotā svētkus”. Tehnikuma viesi gatavoja Lieldienu dekorus – papīra ziedus, virpoja koka olas un ar lāzergriezēja palīdzību tika arī pie olu turētāja. Īpašas svētku dāvanas un vienkārši iepriecinājumu sev varēja iegādāties skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) tirdziņā. Kopā bija pulcējušies 13 jaunie uzņēmumi no Cēsu Valsts ģimnāzijas (SMU “IT specialitāte”, SMU “VCandles”, SMU “Webead”, SMU “Girl Gifts”, SMU “Temo”, SMU “Pretty Pearl”, SMU “Kraukšķīgie našķi”) un Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikuma (SMU “Car Thing”, SMU “Stīpless”, SMU “Zaum”, SMU “Viss Kokā”, SMU “RuMoc”, IK “Sun Aroma”).


Apmeklētājus gaidīja ne tās vieglākās prāta spēles (no koka), kā arī varēja paspēkoties kādā novusa spēlē. Jauniešu darbu izstādē bija redzami gan apģērbu dizaineru radītie tērpi un skices, gan mēbeļu galdnieku meistardarbi. Bet tehnikuma pagalmā šūpojāmies mēbeļu galdnieku gatavotajās šūpolēs.


Darbnīcu otrajā stāvā – tur gan dimdēja un rībēja! Pāris stundu laikā vairāk kā 80 putnu ģimenes tika pie jaunām mājām. Putnu būrīšu darbnīcā darbojās gan lieli, gan mazi. Tas prieks un gandarījums, kas mirdzēja ikviena acīs pēc būrīša izgatavošanas, – ES PATS TO IZDARĪJU!


Cēsnieki! Draugi! Paldies, ka tik lielā pulkā atnācāt, bijāt kopā. Varbūt kādam tas bija zināms, kādam pavisam jauns – tehnikums ir vieta, kur darām un radām.

Milzum lielais PALDIES pasākuma atbalstītājam "RAIRU galdniecība" par materiāliem putnu būrīšu izgatavošanai! Savukārt SMU tirdziņš notika sadarbībā ar Junior Achievement Latvija.

Un, protams, paldies tehnikuma kolektīvam, mācībspēkam, kurš organizēja un vadīja šīs radošās darbnīcas.


Lai jaunie putnu būrīši piemājas kokā atgādina par Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikumu.コメント


Archive
bottom of page