top of page

Karjeras nedēļa no 16.-20.oktobrim

Karjeras nedēļa ir SĀKUSIES! No 16. līdz 20. oktobrim visā Latvijā jau 11. reizi norisinās #KarjerasNedēļa, kuras tematika šogad ir “Tavs prasmju portfelis”!


Nedēļas garumā daudzveidīgos un izzinošos pasākumos skolēni, pedagogi un vecāki atklās prasmju daudzveidību un to nozīmi personīgajā un profesionālajā izaugsmē.


Jau šodien, 16. oktobrī, plkst. 18.30 aicinām pieslēgties tiešsaistes nodarbībai "Konkurētspējīgas prasmes ikvienam". Nodarbību vadīs karjeras konsultante un Karjeras atbalsta balvas 2023 laureāte Agnese Metuzāle. Tiešraide būs pieejama Tavai karjerai un Valsts izglītības attīstības aģentūras Facebook lapās. Lekcijai īpaši aicināti pievienoties pedagogi un vecāki, lai uzzinātu, kā nostiprināt karjerai un dzīvei noderīgās prasmes un palīdzēt tās attīstīt bērniem un jauniešiem.


Karjeras nedēļas ietvaros Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikumā otrdien un ceturtdien klātienē gaidāmi viesi, savukārt trešdien, 18.oktobrī, jaunieši pārbaudīs savas zināšanas Latvijas skolēnu IT eksāmenā.


Piepildīsim savu prasmju portfeli!
댓글


Archive
bottom of page