top of page

Iepazīsti VTDT jaunieti – Romualds Romanovskis

Šodien rubrikā – iepazīsti VTDT jaunieti – Romualds Romanovskis.


Romualds ir 3.kursa students, profesija pavārs.


Uz jautājumu “Kāpēc tu aizgāji mācīties par pavāru?”, jaunietis viennozīmīgi atbild: “Es jau sen to gribēju!”


Bet par to, kā līdz tam ir nonācis – Romualds atbild, ka pamatskolas 8. un 9. klasi, mācījās Ērgļu profesionālā vidusskolā, izglītības programmā „Būvdarbi”. Ērgļos, diemžēl, nebija iespēja uzreiz mācīties “pavāru” profesijā, tamdēļ tad, kad Ērgļu profesionālo vidusskolu likvidēja un studentus pārņēma Priekuļu tehnikums, Romualdam nebija jautājumu – viņš zināja, ka Priekuļos viņš varēs mācīties par pavāru.


Jautājām: “Vai mājās pats gatavo ēdienus?” Un atbilde ir: “Jā. Un daudz! Gatavoju gan zupas, gan otros ēdienus. Māku uzcept arī kūku!”


Jau pamatskolas laikā pa vasaru jaunietis strādāja vasaras darbos – piestrādāja veikalā. Šobrīd Romualds strādā jau pilna laika darbā, apvienojot to ar mācībām.

Vaicājot par tehnikuma dzīvi, Romualds stāsta, ka agrāk vairāk iesaistījās skolas dzīvē – bija studentu pašpārvaldes biedrs, vadīja muzikālos starpbrīžus, cepa cepumus skolotājām skolotāju dienā, bet gan pandēmija ar attālinātajām mācībām, gan tagad arī darbs, vairs neļauj iesaistīties tik daudz, cik gribētos.

Romualds stāsta, ka mācas labi, piedalās skolas konkursos, nopelna arī stipendiju. Pāris gadus atpakaļ pat ir piedalījies konkursā “Gudrs un vēl gudrāks”!


Vaicājot par nākotnes plāniem, jaunietis atbild, ka plāni šai vasarai ir strādāt un jūlijā doties Erasmus + projekta ietvaros uz Austriju - pieredzes apmaiņai. Nākotnē Romualds gribētu strādāt darbā, kur būtu jākomunicē ar cilvēkiem. Tas viņam ļoti labi padodas arī tagad!


Novēlām Romualdam īstenot savus plānus!


Un kaut arī bildēs Romualds ir ļoti nopietns, dzīvē viņš ir ļoti pozitīvs un smaidīgs . Droši meklē viņu VTDT Priekuļos - visbiežāk ēdienu laboratorijā pie skolotājas D. Ločmeles.
Comments


Archive
bottom of page