top of page

Aicinājums pievienoties "Medijpratības dienai jauniešiem"

26. novembrī no plkst. 10:00 līdz 14:00 Kultūras ministrija sadarbībā ar biedrību Riga TechGirls tiešsaistē (Facebook) organizē Medijpratības dienu jauniešiem. Tajā tiks piedāvātas nozares profesionāļu prezentācijas, informācija par medijpratību, diskusijas ar sabiedrībā un jauniešu vidū labi pazīstamiem cilvēkiem, kā arī praktiska darbnīca medijpratības izpratnes veicināšanai.

Šobrīd medijpratība – prasme lietot medijus - ir īpaši svarīga. Informācijas pārbagātība, viltus ziņas - tā ir mūsu ikdiena sociālajos tīklos. Medijpratības dienā mācīsimies izvērtēt informāciju un iegūt jaunas zināšanas; tā būs iespēja uzklausīt jauniešu vidū populārus cilvēkus par to, kā viņi lieto medijus un kāda ir viņu medijpratība. Iespējams, ka kāds gūsi iedvesmu izvēlēties par savu profesiju darbu medijos. Kur to apgūt, pastāstīs augstskolu pārstāvji.

Uz pasākumu aicināti vidusskolas vecāko klašu jaunieši. Lektori – žurnālisti, akadēmiskās vides pārstāvji no Vidzemes augstskolas un Rīgas Stradiņa universitātes.

Papildus informācijai kontaktpersona Līna Sarma lina.sarma@rigatechgirls.com; rigatechgirls@gmail.com

Saites uz aktualizēto informāciju par pasākumu:
Comments


Archive
bottom of page