top of page

VTDT jaunieši noskatās kinofilmu "Bedre"

Projekta "Skolas soma" ietvaros kinofilmu "Bedre" 9.novembrī noskatījās MA19, DA19, DM19 grupu izglītojamie un 10.novembrī - MAb20 grupas izglītojamie.


Režisores Daces Pūces kinofilma "Bedre" Lībekas festivālā Vācijā ir ieguvusi galveno balvu "Grand Prix". Kinofilma tapusi pēc Janas Egles stāstu krājuma "Gaismā" motīviem. Tā vēsta par desmitgadīgu jaunieti, kurš pārceļas dzīvot uz mazpilsētu. Tur viņš piedzīvo pieaugušo nosodījumu un intrigas.


Kopumā izglītojamie filmu vērtēja atzinīgi. Patika tas, ka tika risinātas aktuālas dzīves situācijas, kas, savukārt, lika aizdomāties pašiem par savu rīcību un attieksmi pret citādo.

"Manuprāt, filma bija ar patiesu vērtību un notikumiem, kuri liek mācīties gan no citiem, gan no savām kļūdām /../ Šo filmu iesaku noskatīties ikvienam, jo tas liek padomāt, kāda ir paša rīcība un kā to varētu uzlabot." /Krišjānis/

"Šī filma bija ļoti pamācoša. Šajā filmā tika rādīts, ka nevajag skatīties uz cilvēku pēc izskata un uzvedības, jo neviens nezina, kas notiek prātā un sirdī. /../ Šī filma bija ļoti interesanta, iesaku to noskatīties visiem." /Loreta/

Comments


Archive
bottom of page