top of page

VTDT = EKOSKOLA

Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikumam piešķirts Latvijas Ekoskolu sertifikāts!


Tas ir novērtējums par sasniegumiem ilgtspējīgas attīstības, vides izglītības un vides aizsardzības veicināšanā izglītības iestādē un tās apkārtnē. Tagad sevi pilntiesīgi varam saukt par EKOSKOLU!


Šogad Latvijas Ekoskolu sertifikātu saņēma 43 izglītības iestādes, to vidū 3 tehnikumi. 96 izglītības iestādes saņēma prestižo starptautisko Zaļo karogu, tostarp piecām izglītības iestādēm tika piešķirts augstākais programmas apbalvojums Ekoskolu vēstnieka statuss.


Esam gandarīti par padarīto, bet noteikti dosimies uz nākamo mērķi – Zaļo karogu! Lai šo mērķi sasniegtu, aicinām visus tehnikuma jauniešus aktīvi līdzdarboties un piedalīties tehnikuma Ekopadomē. Savu pieteikumu sūti uz ekoskola.vtdt@gmail.com vai raksti VTDT Ekopadomei sociālajos tīklos.


Ekoskolu programma ir viena no visaptverošākajām un populārākajām vides izglītības pieejām pasaulē. Ekoskolu programmā Latvijā šobrīd darbojas 185 izglītības iestādes, bet visā pasaulē programmā ir iesaistītas 48 700 izglītības iestādes 73 valstīs.Comments


Archive
bottom of page