top of page

Visas durvis vaļā

Mācīties gribētāji no visas Latvijas 11. aprīlī varēja apskatīt, pat aptaustīt savu nākamo mācību vietu – Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikumu (VTDT).


VTDT Atvērto durvju dienā atvērām gan tehnikuma un dienesta viesnīcu durvis, gan arī durvis uz zināšanām un izpratni par katru tehnikumā apgūstamo profesiju. Vairākas no profesijām varēja arī izmēģināt savām rokām, gūstot vēl lielāku pārliecību, ka tā būs vispiemērotākā.


Priecājamies, ka daudziem skolēniem līdzi bija arī ģimenes locekļi. Pieaugušie redzēja, cik moderns un labi attīstīts ir tehnikums, spējīgs nodrošināt kvalitatīvu izglītību viņu bērniem, mazbērniem.


Paldies visiem, kuri ieradās!


Atvērto durvju dienu pasākumi VTDT šajā sezonā ir noslēgušies, tomēr durvis ciet vēl neveram – tehnikumā iespējami individuālie, skolu un klašu apmeklējumi. Tāpat aicinām pieteikties karjeras konsultācijai klātienē: www.ej.uz/e79g 


Un atgādinām, ka ir sākusies AGRĀ UZŅEMŠANA! Visi, kuri ir izdarījuši izvēli par labu mācībām Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikumā, jau tagad var aizpildīt pieteikumu www.vtdt.lv/uznemsana.Commentaires


Archive
bottom of page