top of page

Uzlabo angļu valodas zināšanas

Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikuma (VTDT) darbinieki, kuri iesaistīti pieaugušo izglītības jomā, Karīna Zariņa, Linda Papa-Sovere un Inese Krūkliņa devās uz apmācībām “Intermediate English Language Course for education staff”, kas norisinājās šī gada maijā Itālijas pilsētā Boloņā. Vienkopus satikās dalībnieki no Latvijas, Ungārijas, Francijas, Somijas un Vācijas, lai nostiprinātu un apgūtu B1/B2 līmeņa angļu valodas zināšanas, izmantojot dažādas neformālās izglītības metodes.


VTDT ar Erasmus+ akreditācijas pieaugušo apmācības jomā projekta palīdzību vēlas attīstīt tehnikuma organizācijas vidi, lai visas pieaugušo apmācības jomā iesaistītās personas kļūtu dinamiskākas, mūsdienīgākas, atvērtākas. Tikai šādi darbinieki, kuri paši ieguvuši starptautisku pieredzi un bijuši mobilitātē, spēj rādīt piemēru un virzīt pieaugušo apmācības jomu izaugsmes virzienā un ir spējīgi izvēlēties un īstenot mobilitātes augstā kvalitātē.


Komentāri no dalībniekiem pēc atgriešanās ir kā apliecinājums tam, ka šāda veida apmācības un kursi ir būtiski, lai mēs sasniegtu projekta mērķus.

Karīna Zariņa par šo pieredzi: “Es esmu sajūsmā! Labi organizētas apmācības, draudzīga atmosfēra un liels daudzums jaunu zināšanu.” Savukārt Inese Krūkliņa stāsta: “Katras apmācības paplašina redzesloku, tā ir jauna pieredze, jauni cilvēki, cita ikdiena. Šis ir labs veids kā paceļot, apskatīt citu valsti, izbaudīt tās kultūru. Es ieteiktu droši mesties iekšā piedzīvojumā, izbaudīt kaut ko jaunu.”

Mobilitātes ir iespējamas pateicoties Eiropas Savienības Erasmus+ programmas Pamatdarbības Nr.1 (KA 1) pieaugušo izglītības sektora projektam 2023-1-LV01-KA121-ADU-000125368, ko īsteno Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikums līdz 31.08.2024.Yorumlar


Archive
bottom of page