top of page

Tehnikumā iegūtā sagatavotība ļāva 3.kursā saņemt pirmo darba piedāvājumu

DECEMBRĪ uz interviju aicinājām aktīvu personību un tehnikuma absolventi Aneti Zilveri.


Anete, runājot par izvēli mācīties tehnikumā, atceras, ka ļāvusies vecāku ieteikumiem. “Pēc pamatskolas absolvēšanas daudz par to nedomāju. Vecāki bija dzirdējuši labas atsauksmes par skolu. Tā kā esmu māju cilvēks un doma vien, ka būtu jāmācās un jādzīvo tālu no mājām, automātiski atsijāja mācības lielpilsētu skolās. Tā mana izvēle krita par labu Priekuļiem,” stāsta absolvente.


Anetes izvēlētā specialitāte bijusi komercdarbība – visaptveroša, perspektīva, ar plašu zināšanu loku - taču grupa neesot nokomplektējusies. Otra alternatīva bijusi biroja darba organizācijas programma – to Anete arī veiksmīgi absolvējusi.


Jautāta par zināšanām, ieguvumiem no mācību laika tehnikumā, Anete pārliecinoši saka: “Tehnikumā iegūtās zināšanas un sagatavotība specialitātē man ļāva jau 3.kursa prakses laikā, kas ilga 6 mēnešus, sevi pierādīt un saņemt pirmo darba piedāvājumu. Tā rezultātā 3.kursu pabeidzu jau kā savā specialitātē strādājošs students un man tobrīd bija vien 17 gadu!”


Šobrīd Anete strādā mežu apsaimniekošanas uzņēmumā “Dižozols” nekustamo īpašumu – mežu un lauksaimniecības zemju – pārvaldīšanas nodaļā. “Darba pieredzes pirmsākumi gan meklējami jau senāk lauksaimniecības uzņēmumā, kurā, pateicoties prakses pieredzei, nostrādāju sešus gadus. Sāku kā biroja administratore. Šis amats bija iespēja pilnībā pārbaudīt skolā iegūtās teorētiskās zināšanas praksē un iegūt milzīgu pieredzi biroja darbā. Gadu gaitā papildus administratora darbam pildīju arī papildus pienākumus nekustamo īpašumu apsaimniekošanā. Pateicoties iegūtajām zināšanām un pieredzei, šobrīd esmu atradusi savu darba stilu, kas, manuprāt, ir jau 50% no panākumiem,” pārliecināta absolvente.


Atceroties skolu un ārpusstundu laiku, Anetei prātā nāk pārsteigumi, kad nākas pašai tikt ar visu galā un aizraujošais laiks kopā ar draugiem Sintiju Bebri un Mārtiņu Ģērmani. “Mēs bijām sportiski un visādi citādi aktīvi, ar labām sekmēm un pareizo attieksmi, tāpēc reizēm audzinātāji un skolotāji pievēra acis uz mūsu “afērām” jeb “attieksme pret attieksmi”. Paldies skolotājiem par to!”


“Svētkos vēlu skaistu, siltu un ģimenisku šo Ziemassvētku gaidīšanas laiku!” novēl absolvente.Kommentarer


Archive
bottom of page