top of page

Spēlē iepazīst aprites ekonomikas metodes

Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikuma jaunieši un skolotāji kopā ar kolēģiem no Igaunijas Tartu Vocational College un Lietuvas VESK (Verslo ir svetingumo profesines karjeros centras) piedalījās projekta “Baltic Green Leadership” vebinārā.


Tiešsaistes pasākuma laikā tā dalībnieki inovatīvā formātā, ar spēles “Circula” palīdzību tika iepazīstināti ar aprites ekonomikas metodēm un to pielietojumu.


Circula: The Circular Economy and Entrepreneurship Game izveidoja SYKLI Environmental College sadarbībā ar četrām citām organizācijām Somijā. Tiešsaistes apmācības vadīja spēles galvenā veidotāja Aura Piha.


Paldies visiem pasākuma dalībniekiem! Īpaši interesants un noderīgs tas bija Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikuma Ekoskolas jauniešiem - Sintijai Rubenei, Jevgenijam Šuvalovam, Kristai Dāvidsonei, Gregoram Šļaukstiņam un Kristeram Pipcānam, kā arī skolotājam Agrim Ieviņam un Rigondai Prīsei.


Apmācības notika projekta “Baltic Green Leadership: VET Students as Agents of Change” 2022-1-LV01-KA220-VET-000089171 ietvaros.

Vairāk par projektu www.balticgreenvet.eu

Vairāk par spēli www.circula.fi/en/Comments


Archive
bottom of page