top of page

Skolotāja D.Tarasova piedalījās Erasmus+ projektā "Pieredze, kas iedvesmo" Palermo, Itālijā

Šī gada martā VTDT skolotāja Dana Tarasova piedalījās Erasmus+ pieaugušo apmācītāju mobilitātes projektā "Pieredze, kas iedvesmo".

Dana devās uz Palermo Itālijā, lai nostiprinātu angļu valodu apmācību kursā "English for educators: advance your career", kas nepieciešama darbam ar pieaugušajiem un iesaistei starptautiskos projektos nākotnē.

Galvenais ieguvums no šīs mobilitātes ir uzlabotas angļu valodas zināšanas un valodas pielietošana praktiskā vidē - diskusijās, uzdevumos un sarunās ar kolēģiem no citām valstīm.

Dana uzsver, ka projektā ieguva arī jaunas metodes, kuras var pielietot svešvalodas skolotāji un nostiprināja pārliecību, ka arī pavisam neilgā laikā iespējams apgūt valodu, lai brīvi sarunātos. Ar iedvesmu un entuziasmu pēc pieredzētā Itālijā, Dana saka, ka "noteikti mudināšu skolotājus iesaistīties Eiropas projektos. Šī bija fantastiska pieredze, kas lika sevi izaicināt un doties uz citu valsti, lai mācītos. Projekts deva iespēju gan apgūt angļu valodu kursu ietvaros, gan to pielietot ikdienas situācijās, piemēram, lidostā, tirgū un apskatot Palermo pilsētu. Šeit iepazinu arī jaunus domubiedrus, kas ceļo, mācās un uzņem citas kultūras pārstāvjus ar viesmīlību un atvērtu sirdi".

Projekta Nr. 2021-1-LV01-KA122-ADU-000020320, no 2021.gada 1.septembra līdz 1.maijam, to finansē Eiropas Savienības Erasmus+ programma.
Comments


Archive
bottom of page