top of page

Prasme mācīt tiešsaistē

Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikuma pārstāvji apguvuši prasmes kursos “Discover the best apps and tools for E-learning, Distance learning and Web Design” Palermo pilsētā Sicīlijā (26.marts - 1.aprīlis).


Kā zināms, pēdējos gados izglītība ir pavērusi plašas durvis tiešsaistes un virtuālajām nodarbībām. Pedagogiem ir jābūt zinošiem un radošiem, lai attālinātajās nodarbībās radītu pēc iespējas labāku vidi un saturiski īstenotu to, kas tiek darīts klasē stundu laikā. Šajos kursos bija iespēja eksperimentēt un apgūt jaunas mācību platformas, digitālos rīkus un jaunas tehnoloģijas. Galvenais mērķis ir saglabāt jauniešu uzmanību attālinātajās stundās augstā līmenī, un, lai tas notiktu, nodarbībām jābūt interesantām un dinamiskām.


Melita Žeļezcova, kursu dalībniece, stāsta: “Dalība Erasmus+ kursos ir iespēja gūt citu cilvēku darba un dzīves pieredzi, iepazīt svešu kultūru un mākslu, apgūt darba un pašrealizācijas metodes, lauzt stereotipus, kā arī nest pozitīvās emocijas līdzcilvēkiem un priecāties par dzīvi!”


Erasmus+ mobilitāte ir fiziska došanās uz citu valsti (kas nav pastāvīgā dzīvesvieta), nolūkā mācīties, piedalīties apmācībās, neformālās vai ikdienas mācībās. Šīs mobilitātes ir iespējamas pateicoties Eiropas Savienības Erasmus+ programmas Pamatdarbības Nr.1 (KA 1) skolu sektora projektam Nr.2022-2-LV01-KA122-SCH-000100699, ko īsteno Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikums līdz 31.12.2023.Comentarios


Archive
bottom of page