top of page

Pieredze, kas iedvesmo

Kā zināms, viena no aktuālākajām tēmām izglītībā ir dažādās apmācību metodes. Lai tās pilnveidotu un mācību vidi veidotu atbilstošu mūsdienu prasībām, Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikuma skolotāja Diāna Nīmane un metodiķe Judīte Plendišķe devās uz apmācībām “Inovatīvas mācību metodes skolotājiem, skolu un pieaugušo izglītības darbiniekiem” Eiropas Savienības Erasmus+ programmas ietvaros, kas norisinājās Spānijas salā Tenerifē.


Pēc kursos pavadītās nedēļas, Diāna Nīmane stāsta: “Šādi kursi un projekti ir iedvesmojoši, vērsti uz sadarbību, kā arī manu līdzšinējo pieredzi papildinoši.”


“Piedalīšanas Erasmus + projektā ir pieredze, pozitīvas emocijas, sadarbība, jaunas zināšanas, izaicinājumi, laba komanda, piedzīvojums, sevis un citu izzināšana, arī pārbaudījumi un skaista, emocionāla atpūta. Esmu ļoti pateicīga par šo pieredzi un iespēju” stāsta Judīte Plendišķe.


Šīs mobilitātes ir iespējamas pateicoties Eiropas Savienības Erasmus+ programmas Pamatdarbības Nr.1 (KA 1) skolu sektora projektam Nr.2022-2-LV01-KA122-ADU-000100780, ko īsteno Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikums līdz 31.12.2023.Archive
bottom of page