top of page

Piedalies konkursā "International Gingerbread Wars” līdz 16.decembrim

Skolēni un jaunieši tiek aicināti iesūtīt foto ar paveikto darbu - izgatavotu neparastu piparkūku figūru (līdz 5 bildēm) un video ar darba procesu, kurā gatavo piparkūku mīklu (ne garāku par 2 minūtēm).

Konkursa uzdevumi:

  1. Izveidot piparkūku mīklu, balstoties uz kādu jau esošu vai jaunu recepti (procesu filmēt vai veidot foto un publicēt „International Gingerbread Wars” Facebook grupā https://ej.uz/piparkukas2020.

  2. Izveidot neparastu piparkūku figūru, piemēram, interesantu sniegavīru, ziemeļbriedi vai pat 3D piparkūku mājiņu, veidot foto un to nosūtīt uz e-pasta adresi siret.lillemae@vkhk.ee ar norādi „International Gingerbread Wars”.

Pieteikuma nosūtīšana un termiņš:

Meistaraklases konkursa iesniegšanas termiņš līdz 2020.gada 16.decembrim, sūtot elektroniski uz e-pasta adresi siret.lillemae@vkhk.ee ar norādi „International Gingerbread Wars”.

Pieteikumu vērtēšana un rezultātu paziņošana:

Meistarklases konkursa pieteikumus izvērtēs komisija (3 pārstāvji no Latvijas un 3 no Igaunijas) un finālam nodos publiskajai balsošanai no 2020. gada 17. decembra līdz 2020.gada 22.decembrim Facebook grupā: https://ej.uz/piparkukas2020 kā arī video un foto tiks publicēti mūsu mājaslapā. Meistarklases konkursa rezultāti tiks paziņoti 23.decembrī, nosūtot personīgi uz norādīto e-pasta adresi, kā arī publicēti Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikuma mājaslapā un facebook.com skolas lapā, kā arī „International Gingerbread Wars” Facebook lapā.Comments


Archive
bottom of page