top of page

Konkurss "NAUDAS KOKS"

Jau ceturto gadu Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikums organizē valsts līmeņa karjeras konkursu 9.klašu skolēniem "Naudas koks 2020" - pelni ar profesiju! Tā ir iespēja skolēniem izrādīt savas prasmes, iepazīt profesiju daudzveidību, darboties komandā, sākt ceļu uz savu nākotnes izglītību, kā arī iegūt vērtīgas balvas pasākuma noslēgumā.

Aicinām 9.klašu skolēnus laicīgi pieteikt dalību vienai komandai no skolas, jo vietu skaits ir ierobežots. Skolēnu skaits komandā 4 skolēni + 1 pedagogs, kuram būs iespēja piedalīties profesionālās kvalifikācijas pilnveides A (6 stundu) kursos „Mācīšanās darot" (pavārmākslas meistarklasē).


Vieta: Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikumā, Egļu gatvē 9, Priekuļos.

Laiks: 8.aprīlis, 2020. 8:30-15:00. Sagatavošanās uzdevums: sagatavot vienojošu apģērbu vai tā elementus, komandas nosaukumu, kā arī https://www.vtdt.lv/ izpētīt pieejamās tehnikuma profesijas.


"Naudas koks 2020" konkursa apraksts: komandām, savā starpā sacenšoties, jārisina dažādi uzdevumi, pierādot atjautību un prasmi sadarboties, izpētot dažādu profesiju nozares. Konkursa uzdevumi būs saistīti ar šādu jomu profesijām - būvniecību, IT, kokrūpniecību, lauksaimniecību, dizainu, automehāniku, klientu apkalpošanu un ēdienu pagatavošanu.


Kā pieteikties: gaidīsim Tavas skolas pieteikumu uz e-pastu tereze.stalmane@vtdt.edu.lv līdz 28.februārim. Pēc tam sekos detalizēta pieteikšanās anketa, kurā lūgsim norādīt dalībnieku vārdus un pavadošo skolotāju.


Priecāsimies par Jūsu jautājumiem un dalību konkursā.


Informācijai:

Terēze Stālmane,

Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikuma

"Naudas koks 2020" projekta vadītāja

+371 29252126


コメント


Archive
bottom of page