top of page

Jumtu dienas 2023

29. un 30.septembrī, sadarbībā ar Latvijas Jumiķu apvienību, Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikumā Priekuļos notika Jumtu dienas 2023.


Pasākumā piedalījās Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikuma 4.kursa namdari un Ogres tehnikuma 1.kursa topošie jumiķi. Paralēli norisinājās gan meistarklases jauniešiem, gan kvalifikācijas eksāmeni jumta amata meistariem.


Jaunajiem profesionāļiem abas dienas bija iespēja līdzdarboties dažādu jumta segumu, kā arī piekārtās fasādes ieklāšanā. Topošie speciālisti uz stendiem uzlika dakstiņu jumtu ar iestrādātu jumta logu, slānekļa jeb dabīgā šīfera jumtu, Eternit lokšņu jumtu, tērauda jumtu ar “click” savienojumu, apguva PVC membrānas kausēšanas prasmes ar Wolfin membrānu un ieklāja keramisko fasādi.


Vērtīgi pavadītas divas dienas, kurās gūta praktiskā pieredze un iemaņas. Tāpat visi dalībnieki varēja priecāties par noderīgām balvām no pasākuma atbalstītājiem VELUX Latvia, FAKRO, Eternit Latvija, Essve Latvija, DeWalt pārstāvja uzņēmuma LIC Gotus, Balex Metal Latvija.


Pateicamies Latvijas Jumiķu apvienībai par sadarbību un paldies visiem sponsoriem un atbalstītājiem!Commentaires


Archive
bottom of page