top of page

Iepazīst SIA "Rīgas ūdens" notekūdeņu attīrīšanas staciju

Profesionālās tālākizglītības programmas ietvaros, kuru īsteno Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikums, šī gada 29.aprīlī Latvijas ūdenssaimniecību uzņēmumu darbinieki, zināšanu un prasmju pilnveidošanai, apmeklēja lielākās Latvijas ūdenssaimniecības SIA "Rīgas ūdens" bioloģiskās notekūdeņu attīrīšanas staciju (BAS) “Daugavgrīva”.


BAS “Daugavgrīva” vadītājs Māris Zviedris pastāstīja par SIA “Rīgas ūdens” un BAS “Daugavgrīva” vēsturi, struktūru, uzņēmuma misiju darbā ar saviem klientiem un vides aizsardzības mērķu sasniegšanā. Ar teicami sagatavotu prezentāciju, BAS “Daugavgrīva” vadītājs klātesošos iepazīstināja ar notekūdeņu attīrīšanas procesu, to problemātiku un risinājumiem, kuri raisīja vērtīgas pārdomas. Tāpat M.Zviedris viesus iepazīstināja ar notekūdeņu attīrīšanas procesa posmiem, tos skaidrojot ekskursijas laikā attīrīšanas iekārtu teritorijā.


Pateicamies SIA “Rīgas ūdens” vadībai un īpaši BAS “Daugavgrīva” vadītājam Mārim Zviedrim par atsaucību, veltīto laiku un ieguldījumu kopēju mērķu sasniegšanā!


Ūdens nozares cilvēkresursu kapacitātes stiprināšanas iniciatīvas ir rosinājusi RTU, biedrības LŪKA, CLEANTECH LATVIA un LDDK aktivitātes Eiropas partneru konsorcijā “Profesionālās izglītības iestāžu un uzņēmumu sadarbība profesionālās izglītības ekselences veicināšanai (PoVE Water – Scale-up)”.Comments


Archive
bottom of page