top of page

Hakatons "Young Climathon 2023"

23. un 24. novembrī RTU Zinātnes un inovāciju centrs un nodibinājums Vides izglītības fonds (FEE Latvia) sadarbībā ar uzņēmumu MILZU, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, Rīgas enerģētikas aģentūru, Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā projekta “Jaunie izgudrotāji ilgtspējīgai attīstībai” ietvaros, kas tiek īstenots ar Latvijas vides aizsardzības fonds finansiālu atbalstu, rīkoja skolēnu hakatonu "Young Climathon 2023".


Tā laikā komandai bija jārada risinājums, kas palīdzētu sabiedrībai taupīt resursus, patērēt atbildīgāk un kļūt apritīgai!

Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikumu pārstāvēja Sintija Rubene, Jevgenijs Šuvalovs, Gregors Šļaukstiņš, Lāsma Surgunte.


Hakatona laikā komanda risināja vienu no izaicinājumiem - sabiedrības izglītošana par aprites ekonomiku. Rezultātā izstrādāja ideju par apģērbu apmaiņas punktu/ pasākuma organizēšana. Ikvienam būtu iespēja nodot sev nevajadzīgo apģērbu un pretī paņemt kaut ko, kas citam ir lieks. Kā komanda saka - dodam liekajam otro māju!


Kopīgi tika nolemts, ka idejai ir jātiek realizētai, jo tādā veidā uzlabosim tehnikuma dzīvi vēl draudzīgāku!コメント


Archive
bottom of page