top of page

Galvenais - uzdrošināties

“Galvenais - uzdrošināties!” tā par iegūto pieredzi kursos saka Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikuma sabiedrisko attiecību speciāliste Māra Prindule, kura jūlijā devās uz Splitu Horvātijā, lai apgūtu kursu “Digital Storytelling: Apps and Software for Creative Writing” Eiropas Savienības Erasmus+ programmas ietvaros.


“Erasmus+ projekti ir iespēja ne tikai gūt jaunas zināšanas, iepazīt citas valstis, to cilvēkus, kultūru, ēdienus, bet izzināt arī sevi pašu. Tā ir "izkāpšana" no komforta zonas, kas noslēgumā dod lielu gandarījumu!” stāsta Māra.


Izceļot Eiropas kultūras daudzveidību un mobilitātes bagātību, 9.oktobrī Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikumā atzīmēsim #ErasmusDienas. Gaidāmi konkursi un dažādas aktivitātes visas dienas garumā!


Erasmus+ mobilitāte ir fiziska došanās uz citu valsti (kas nav pastāvīgā dzīvesvieta), nolūkā mācīties, piedalīties apmācībās, neformālās vai ikdienas mācībās. Šīs mobilitātes ir iespējamas pateicoties Eiropas Savienības Erasmus+ programmas Pamatdarbības Nr.1 (KA 1) skolu sektora projektam Nr.2022-2-LV01-KA122-ADU-000100780, ko īsteno Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikums līdz 31.12.2023.Comments


Archive
bottom of page