top of page

"Erasmus +" svinības

16.septembrī Vidzmes Tehnoloģiju un dizaina tehnikuma projektu vadības komandas pārstāves (Terēze Stālmane un Monta Strupause) kopā ar Erasmus+ programmas aktivitāšu dalībniekiem (Diānu Nīmani un Viktoriju Babariko) devās uz Kalnciema kvartālu Rīgā, lai piedalītos Erasmus+ programmas 35 gadu jubilejas pasākumā.

Kā aicināja VIAA (Valsts izglītības attīstības aģentūra): "Mums visiem ir svarīgas Erasmus+ programmā ietvertās Eiropas Savienības vērtības – brīvība, cieņa, demokrātija, līdztiesība un citas, tāpēc aicinām svinēt šo nozīmīgo jubileju kopā ar mums!"


Šī bija iespēja ne tikai piedalīties viktorīnā, diskusijās un radošās aktivitātēs, bet arī uzzināt vairāk par mūsu pašu piedzīvoto Erasmus+ aktivitātēs. Pa ceļam uz pasākumu:

Viktorija, kā prakses dalībniece ārzemēs, dalījās ar piedzīvoto un jaunajiem iespaidiem;

Diāna, pieaugušo apmācību dalībniece Erasmus+ projektā, pastāstīja par iespaidiem un apgūto pieaugušo apmācības jomā;

Terēze un Monta šo laiku izmantoja, lai apspriestu plānus un idejas, kā vēl popularizēt šo Eiropas Savienības programmu mūsu tehnikumā.


"13. oktobrī plānojam Erasmus+ dienas mūsu skolā un šis pasākums deva vairākas radošas idejas, ko arī mēs varam īstenot, lai parādītu jauniešiem un skolotājiem, ka Erasmus+ ir ne tikai iespēja apgūt kursus, praksi vai mācības ārzemēs, bet kopumā paplašināt redzesloku, iepazīt citādo. Patiesi priecājos par VTDT komandu, ar kuru kopā pavadījām šo pasākumu!".


Paldies JSPA (Jaunatnes starptautisko programmu aģentūrai) un VIAA par iespēju svinēt šo jubileju kopā tik fantastiskā atmosfērā!
Comments


Archive
bottom of page