top of page

Erasmus Dienas 2021#ErasmusDienas2021 ir īstais laiks, lai arī mēs, Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikums, pastāstītu par saviem iespaidiem, īstenojot Eiropas Savienības Erasmus+ programmas iespējas.


Šī gada vasarā astoņi Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikums jaunieši namdara, pavāra un autodiagnostiķa profesijās devās uz Austriju, kur guva jaunus iespaidus un pieredzi profesionālajā jomā.

Skaties video, lai uzzinātu, kā mācību praksē veicās Norbertam Golubkovam un ko par šo iespēju domā mūsu profesionālo priekšmetu skolotāja Daiga Locmele.

Par gūto pieredzi, topošais autodiagnostikas speciālists Ģirts Golovins saka, "Austrijā darba devējs ar darbiniekiem komunicē kā ar līdzīgiem, ir saprotošs, uzticas. Protams, darbiniekam savā jomā jābūt zinošam, nevar slinkot. Tad arī attieksme būs atbalstoša un tiks piedāvātas izaugsmes iespējas".

Savukārt ēdināšanas speciāliste Madara Eglīte atzīst, ka "Jāstrādā visur: gan Latvijā, gan tur. Grūtības var rasties saziņā, jo ne visi uzņēmumā saprot angļu valodu. Savukārt mēs nepratām vācu, taču ar pienākumiem tomēr tikām galā. Tā bija īsta darba dzīve veselu mēnesi, taču brīvdienas varējām izmantot atpūtai un apkārtnes iepazīšanai".


Comentarios


Archive
bottom of page