top of page

Diskusija ar "Draugiem Group"

24.martā Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikuma IT un datorikas nozares skolotāji, tehnikuma vadība viesojās pie sadarbības partnera IT uzņēmuma “Draugiem Group”, lai plašākai sabiedrībai darītu zināmus Erasmus+ projekta "NextSteps@TechVET” rezultātus.


Šīs tikšanās laikā tika diskutēts par “Draugiem Group” pieredzi ar VTDT jauniešiem, kas bijuši praksē uzņēmumā, kādas prasmes no viņiem tiek sagaidītas. Kā uzlabot savstarpējo sadarbību, veicināt izglītības kvalitāti. Diskutējām par “Learning Ambassadors” jeb mācīšanās vēstnešu lomu un nozīmi, lai sadarbība starp uzņēmumiem un praktikantiem būtu veiksmīga.


Sarunā piedalījās “Draugiem Group” pārstāvji – Egils Lange (Mapon), Dāvis Dāvids Tālums (Vendon), Mikus Rozenbergs (DeskTime), Aleksandrs Zariņš (DeskTime), Ingus Rūķis (Mapon), Mārtiņš Pikšens (Idea Lights).


Paldies “Draugiem Group” mācību projektu vadītājai Agnesei Pumpurei un VTDT projektu vadītājai Terēzei Stālmanei par tikšanās organizēšanu.

Tieši savstarpējās sarunās rodas jaunas idejas un labākie problēmu risinājumi. Kopā mēs varam!


Pasākums notika projekta "NextSteps@TechVET" ietvaros. Vairāk par projektu un tā gaitā izstrādātajiem materiāliem: sites.google.com/view/techvetlat/home

"NextSteps@TechVET" projektu 2020-1-FI01-KA202-066596 “Līdzfinansē Eiropas Savienības Erasmus+ programma”.
コメント


Archive
bottom of page