top of page

7 jaunieši praksē Austrijā

Šajā novembrī Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikuma 2. un 3. kursa automehāniķu, mēbeļu galdnieku un datorizēto kokapstrādes iekārtu operatoru specialitāšu jaunieši iepazīst profesijas izaicinājumus Erasmus+ praksē ārzemēs.


Mobilitātē devušies septiņi izglītojamie, kuri veic savas profesijas iepazīšanu praksē Klāgenfurtē un Althofenā Austrijā. Jaunieši ne tikai strādā uzņēmumos, bet arī dodas ekskursijās, iepazīst vietējo kultūru, vidi un arī uzlabo svešvalodu prasmes.


Jauniešu pavadošā persona, metodiķe Melita Žeļezcova, stāsta, ka šāda darba pieredze ārzemēs ir ļoti nozīmīga jauniešu izaugsmē. Viņiem tā ir iespēja kļūt patstāvīgākiem, mācīties citam no cita un apgūt arī darba kultūru, kāda ir Austrijā.


Erasmus+ mobilitāte dod iespēju pavadīt mācību periodu ārvalstīs, kā laikā profesijas apguvēji strādā partnerorganizācijas uzņēmumā, kurš darbojas attiecīgajā jomā. Projekts tiek finansēts Eiropas Savienības Erasmus+ programmas akreditācijas profesionālās izglītības un apmācības jomā projekta Nr. 2022-1-LV01-KA121-VET-000060967 ietvaros.Comentários


Archive
bottom of page