top of page

Ziemassvētku tirdziņi

19.decembrī Priekuļos un 20.decembrī Cēsīs īstu Ziemassvētku gaisotni uzbūra Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikuma skolēnu mācību uzņēmumi, kā arī topošie pavāri.


️Vaska sveču, tikko slīpēta koka un piparkūku smarža vilināja pircējus tuvāk iepazīt un izpētīt mūsu tehnikuma jauniešu veikumus.


Topošie mēbeļu galdnieki sagatavojuši dažādus svētku rotājumus, krūzīšu paliktņus, kastītes, pat lampas no koka (SMU “Viss kokā”, SMU "RUMOC"). Piedāvājumā arī sveces un kosmētika no bišu vaska (SMU “ZAUM”) , dabīgās sojas vaska sveces, ziepes ar kazas piena bāzi, dabīgie skrubji, epoksīda dekori (IK “SUN AROMA”). Oriģināli t-krekli (SMU “STĪPLESS”) un pat iespēja izmantot pakalpojumu dienesta viesnīcas istabiņas uzkopšanai (SMU “DE CLEAN”). Jaunajiem uzņēmējiem pievienojās arī topošie pavāri ar pašu gatavotām un rotātām piparkūkām, dažādiem svētku cepumiem.


️Tirdziņos ikviens varēja atrast svētku dāvanas saviem mīļajiem. Un šīs dāvanas ir īpašas - katrā no tām jaunieši ir ieguldījuši savu izdomu, laiku un pūles.


Prieks un gandarījums par jaunajiem uzņēmējiem! Paldies visiem, kuri ieradās un novērtēja jauniešu darbu. 

Comments


Archive
bottom of page