top of page

VTDT skolotāji piedalās apmācības Tallinā, Erasmus+ projekta "NextSteps@TechVET" ietvaros

Šī gada pavasari mūsu skolotāji iesāk pavisam radoši un iedvesmojoši - dodoties uz apmācībām Tallinā, Erasmus+ projekta "NextSteps@TechVET" ietvaros | Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool.

Trīs dienu laikā, mūsu IT un autotransporta jomas pārstāvji iepazina citu valstu pieredzi, nodrošinot jauniešiem prakses iespējas uzņēmumos, gan paši devās iepazīt uzņēmumus un Tallinas tehnikumu.

VTDT direktors Artūrs Sņegovičs stāsta: "Projekta laikā mums ir dots uzdevums pilnveidot tehnisko jomu skolotāju sadarbību ar uzņēmumiem, uz kuriem jaunieši dodas praksē. Šī ir noderīga iespēja, jo Latvijā redzam, ka tieši sadarbība starp profesionālās izglītības iestādi, uzņēmumiem un paša jaunieša mācību mērķiem ir sfēra, kuru pilnveidot."

"Klātienē ar projekta partneriem tiekamies pirmo reizi, lai gan šo sadarbību uzsākām jau 2020.gada septembrī. Sajūtas ir lieliskas, jo visas iepriekšējās mācības un tikšanās reizes pavadījām Zoom formātā - satikties klātienē ir pavisam kas cits! Šī bija iespēja diskutēt, apmainīties viedokļiem un iepazīt Somijas, Nīderlandes un Igaunijas kolēģus, viņu tehniskās jomas izglītības specifiku un iegūt pieredzi, lai uzlabotu mūsu ikdienas darbu" stāsta Terēze Stālmane, projekta koordinatore VTDT.

Erasmus+ projekta "NextSteps@TechVET" ietvaros tapusi mājaslapa, kurā iegūt gan informāciju par karjeras konsultēšanu, gan darba lapas veiksmīgām sarunām ar jauniešiem par viņu karjeru izvēlētajā profesijā un prakses gaitu uzņēmumā: https://sites.google.com/view/nextstepstechvet/

Projekta darbības laiks 36 mēneši - no 2020.gada 1.septembra līdz 2023.gada 31.augustam.

"NextSteps@TechVET" projektu 2020-1-FI01-KA202-066596 “Līdzfinansē Eiropas Savienības Erasmus+ programma”.
Comments


Archive
bottom of page