top of page

VTDT Profesiju svētki

Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikums ielūdz uz svētkiem!


13.maijā Cēsīs, Valmieras ielā 19 un Priekuļos, Egļu gatvē 9 atzīmēsim VTDT Profesiju svētkus.


Šajā dienā tehnikums būs atvērts visiem ciemiņiem. Iepazīsiet un izzināsiet ne tikai apgūstamās profesijas, bet arī tehnikuma mācību telpas, laboratorijas, iekārtas un tehniku, dienesta viesnīcas.


Foto orientēšanās ar praktiskiem uzdevumiem kokizstrādājumu izgatavošanā un produktu dizainā, ievads programmēšanā kopā ar VTDT robotu Renē – tas viss notiks Cēsīs.

Savukārt Priekuļos darbosies topošie pavāri kopā ar šefpavāru Māri Jansonu, jaunie apģērbu dizainera asistenti aicina uz tērpu un aksesuāru skati “Krāsas un līnijas”. Būs jumta seguma klāšanas meistarklase, kuru vadīs Latvijas Jumiķu apvienības priekšsēdētājs un Jumiķu amata meistars Armands Liede. Varēs gūt ieskatu būvniecības nozares profesiju prasmēs – koka savienojumu izgatavošanā, starpsienu apšūšanā ar ģipškartona plākšņu materiāliem, u.c. Izpētīsiet lauksaimniecības tehniku, jauno auto diagnostikas un remonta centru, iekārtas, aprīkojumu. Bet sportisku aktivitāšu cienītājiem Diski un Diski Cēsis piedāvās iepazīt disku golfu VTDT stadionā.


Pavasarīgo sestdienu pavadīsim visi kopā Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikumā. Būs ko darīt gan lieliem, gan maziem!


Pasākuma programma:

Cēsīs

Plkst.10.00 - 14.00 Meistarklases nozarēs:

  • Produktu dizains

  • Kokizstrādājumu izgatavošana

  • Programmēšana

Priekuļos

Plkst.10.00 - 14.00 Meistarklases nozarēs:

  • Būvniecība

  • Jumiķi

  • Lauksaimniecība

  • Autotransports

Plksts.11.00 - 14.00 Topošo pavāru meistarklase ar šefpavāru Māri Jansonu

Iepazīsti disku golfu (stadionā)

Plkst.12.00 Tērpu un aksesuāru skate “Krāsas un līnijas”
Comments


Archive
bottom of page