top of page

Vai Tu satiki mūsu lauksaimniecības specialitāšu audzēkņus izstādē PAVASARIS 2022?

Trīs dienas | no 12. līdz 14.maijam|, Biznesa centrā RĀMAVA norisinājās lauksaimniecības biznesa izstāde PAVASARIS 2022.


Arī mūsu lauksaimniecības specialitāšu audzēkņi un skolotāji pārstāvēja skolu izstādē.


Tehnikuma lauksaimniecības nozares nodaļas vadītāja Sarmīte Audere stāsta: “Izstādes apmeklētājus informējām par profesiju apguves iespējām VTDT, rādījām videomateriālus, iesaistījām atraktīvajos uzdevumos, tikāmies ar absolventiem un audzēkņu vecākiem.

Paldies draudzīgajai un atraktīvajai VTDT komandai: Kristapam Kvēpam un Linardam Mihailovam (LM19), Ralfam Dukuram un Ričardam Kārkliņam (LA21); Miķelim Teterovskim un Ivo Vikmanim (LM21), Martai Lipskai, Baibai Koncai un Markusam Irmejam (LA20); Oto Lūsim, Jānim Kazakam un Mikam Miķelsonam (LM20), un skolotājam Vitautam Kriškalnam”.


Apmeklējot izstādi, varēja uzzināt par izglītības un tālākizglītības iespējām lauksaimniecībā, novērtēt un izvēlieties tehnoloģijas, traktortehniku un agregātus produktīvākam darbam, izvēlieties energoefektivitātes uzlabošanas risinājumus un uzzināt par alternatīvajiem energoresursiem, uzzināt par nozares attīstības tendencēm un prognozēm, kā arī satikt nozares ekspertus un uzdot sev interesējošus jautājumus.
Comments


Archive
bottom of page