top of page

VTDT jaunieši piedalās interaktīvajā izrādē "Noklausies"

Projekta "Skolas soma" ietvaros interaktīvajā izrādē "Noklausies" 8. un 10.novembrī piedalījās LA21, TP21, MAa21, MAb21, ID21, LM21, IPa21,IPb21, BA21, KM21, BN21, DA21, EE21, MR21, BT21, UK20, TP20, ID20, KM20, BA20, BN20, DA20, DP20, EE20, IP20 grupu audzēkņi.


Par izrādi: “Noklausies” ir interaktīva klausāmizrāde, kas dod skatītājam iespēju doties pagātnē uz 1987. gada Vecgada vakaru.

Skatoties šo izrādi, uz stundu kļūsi par kādu VDK darbinieku, kam uzdots ielūkoties vairāku svešinieku dzīvēs, noklausoties viņu sarunas. Taču neaizmirsti – tikai tu pats nosaki, kuras sarunas vēlies klausīties.


Kā pēc izrādes atzīst jaunieši, bija interesanti, ka varēja izbaudīt cita veida teātri, ka varēja vairāk uzzināt par laikiem, kad Latvija atradās Padomju savienības sastāvā un cilvēki nevarēja runāt, ko grib. Patika tas, ka varēja iejusties tā darbinieka lomā, kuram bija jānoklausās citu sarunas un jāsniedz informācija par cilvēkiem, kuri varētu būt bīstami padomju iekārtai.


"Teātra formāts ir neparasts, bet interesants. Man patika, ka šajā izrādē tika iesaistīts pats klausītājs. Vēl man patika joki /../. Patika sarunu tēmu daudzveidība." / Emīls/

"Izrāde lika aizdomāties par to, ko tu pats runā pa telefonu vai arī publicē internetā. Tā lika aizdomāties par to, kā kādreiz cilvēki tika noklausīti un nevarēja brīvi paust savu viedokli." /Elizabete/


Opmerkingen


Archive
bottom of page