top of page

Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikumam piešķirts statuss “Ģimenei draudzīga darbavieta”.

Sabiedrības integrācijas fonda iniciatīvas "Ģimenei draudzīga darbavieta" mērķis ir godināt ģimenēm draudzīgākos darba devējus, kā arī veicināt darba vides attīstību Latvijā. Statusu saņem darba devēji, kas apliecinājuši rūpes par savu darbinieku labbūtību un sekmējuši darbinieku ģimenes un darba dzīves saskaņošanu.

31.decembrī 2021.g. statuss "Ģimenei draudzīga darbavieta" tika piešķirts arī Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikumam.


Statusu "Ģimenei draudzīga darbavieta" ieguvušie darba devēji demonstrējuši izpratni par ģimenes un darba dzīves balansa nepieciešamību, ieviešot dažādus atbalsta pasākumus, kas palīdz darbiniekiem, piemēram, dod iespēju vairāk laika pavadīt ar ģimeni, darbiniekiem tiek piešķirtas papildus atvaļinājuma dienas vai sniedz atbalstu papildus izglītības iegūšanā. Kā galvenais kritērijs statusa piešķiršanai ir darba devēja orientācija uz efektīvu darba un ģimenes dzīves saskaņošanu, kas bijis izšķiroši Covid-19 pandēmijas laikā, kad darbs, galvenokārt, noticis attālināti no mājām.


Informācijas avots: www.sif.gov.lv
Comments


Archive
bottom of page