top of page

Uzvaras Latvijas čempionātā

Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikuma jaunieši Emīls Varslavāns un Mārtiņš Plaudis uzvarējuši Latvijas čempionātā airēšanas slalomā.


Cīņas par 2023. gada Latvijas čempionu tituliem norisinājās no 13. līdz 14. oktobrim Bauskas Airēšanas trasē. Uz uzvaru un godalgotām vietām pretendēja līdzšinējie un vēl iepriekšējo gadu Latvijas čempioni, kā arī citi augstas pozīcijas šīssezonas sacensībās ieņēmušie sportisti.


Pēdējā laika lietus veicinājis, lai Bauskas Airēšanas trase līdzinātos nopietnam krāčūdens kanālam un ierindošanās Latvijas čempionāta vadošajās vietās nebūtu nejaušība, bet apstiprinājums līderu spējām, kā individuālajā, tā komandu vērtējumā.


Emīlam Varslavānam divi zelti - Vidzemes sporta asociācijas juniors pirmo reizi tika kronēts par Latvijas (pieaugušo) čempionu C1 laivu klasē vīriešiem un atkārtoti (kopā ar komandas biedriem Matīsu Silu un Emīlu Putniņu) triumfēja 3 × C1 vīriešu sacensībā.


Mārtiņš Plaudis individuālajā K1 laivu klasē vīriešiem izcīnīja Latvijas vicečempiona statusu - nule kā Latvijas Olimpiskajā vienībā iekļautais jaunietis šogad tomēr vēl netika priekšā savam komandas biedram un ilggadējam Latvijas izlases līderim Ritvaram Celmiņam, toties kopā ar viņu un vēl vienu Vidzemes sporta asociācijas atlētu Tomu Karlivānu pārliecinoši kāpa uz Latvijas čempionāta goda pjedestāla augstākā pakāpiena 3 × K1 vīriešu kategorijā.


Foto: Latvijas Olimpiskā komitejaコメント


Archive
bottom of page