top of page

Tiešsaistes pasākums vecākiem "Kā runāt ar jaunieti par karjeru"

26. martā no plkst. 18:00 - 20:00 Zoom platformā norisināsies tiešsaistes seminārs vecākiem un pedagogiem karjeras prasmju pilnveidošanai “Kā runāt ar jaunieti par karjeru”. Semināra vadītājs: Andris Arhomkins, sociālais tehnologs, pasniedzējs, karjeras programmas “Start Strong” autors. Pieteikšanās rakstot uz


Pilna pasākuma PROGRAMMA pieejama zemāk:


Ka runat ar jaunieti par karjeru_2021_2h
.
Download • 278KB
Nodarbībā tās dalībnieki uzzinās kā veidot rezultatīvu komunikāciju ar mūsdienu jaunieti un, kā palīdzēt pusaudzim izvēlēties viņa patieso karjeras aicinājumu. Kā runāt un veidot karjeras dialogu tā, lai jaunietis sadzirdētu vecāku un, kā pašam vecākam klausīties, lai pusaudzis vēlētos runāt, dalīties ar saviem pārdzīvojumiem, pasaules redzējumu un mērķiem. Iepazīsimies ar mūsdienu “digitālās paaudzes” raksturīgākajām iezīmēm, kuras ņemt vērā veidojot komunikāciju un pilnveidosim saskarsmes prasmes izmntojot dažādas sociālās tehnoloģijas. Papildus tam apgūsim efektīvus karjeras veidošanas instrumentus, kuri palīdzēs jaunietim saprast un izvēlēties, ar ko nodarboties nākotnē, pēc kādiem kritērijiem izvēlēties karjeru, kas atbilstu jaunieša prasmēm, personībai un interesēm. Apgūsim attiecību veidošanas tehnikas kā emocionāli būt blakus bērnam, kā atbalstīt un sniegt drošības izjūtu, kā attīstīt savas atvases talantus, patstāvīgu domāšanu, spriestspēju un lēmumu pieņemšanu.


Ja pievienojaties ar viedtālruni, tad papildus piekļuves saitei lūdzu ievadīt:

Meeting ID: 882 3843 0168

Passcode: 1234


PASĀKUMS TIEK ĪSTENOTS PROJEKTA NR. 8.3.5.0/16/I/001 “KARJERAS ATBALSTS VISPĀRĒJĀS UN PROFESIONĀLĀS IZGLĪTĪBAS IESTĀDĒS”

IETVAROS.
Comments


Archive
bottom of page