top of page

Teicamus rezultātus eksāmenos uzrāda lauku īpašumu apsaimniekotāji un tehnikas mehāniķi

Lauku īpašumu apsaimniekotāju no Ll16 grupas 16.jūnija kvalifikācijas eksāmenā arī izcilnieki – Mārtiņš Zemešs, Mārtiņš Kārlis Biļinskis un Jānis Ūdris.


Kā stāsta skolotāja Sarmīte Audere - “Mārtiņš Kārlis un Jānis perfekti izklāstīja lauksaimniecības tehnikas uzbūves un regulēšanas smalkumus, savukārt Mārtiņš izcili pārzināja lauksaimniecības augu kaitēkļus un to ierobežošanas iespējas bioloģiskajā un integrētajā saimniekošanā. Jaunieši kopumā uzrādīja ļoti labus rezultātus, īpaši izceļoties praktisko uzdevumu izpildē. Teicamus vērtējumus saņēma Kārlis Āboliņš, kurš eksāmenā pārliecinoši izklāstīja lauksaimniecības augu slimību ierobežošanu. Ļoti labi eksāmenu nokārtoja Kalvis Nebars, eksāmenu komisijai stāstot par piena produktu sastāvu un kvalitātes rādītājiem.”

Arī lauksaimniecības tehnikas mehāniķi eksāmenā spēja parādīt tehnikumā un uzņēmumos apgūtās prasmes. Teicami eksāmenu nokārtoja Dāvis Zalmanis un Kārlis Skrastiņš, ļoti labus vērtējumus saņēma Artis Jānis Āboliņš un Dāvis Broks.

Malači! Apsveicam!

Comments


Archive
bottom of page