top of page

Tehnikums organizē starptautisku 3D modelēšanas konkursu

Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikums sadarbībā ar Wendi Modular SIA organizē starptautisku 3D modelēšanas konkursu profesionālās izglītības audzēkņiem. Wendi Moldular ir sagatavojuši un izstrādājuši konkursa uzdevumu, tādējādi proaktīvi veicinot sadarbību starp darba devējiem un profesionālajām izglītības iestādēm.


Konkursā aicināti piedalīties maksimāli 3 profesionālo izglītības iestāžu audzēkņi vecumā no 15 – 20 gadiem, ar pamata līmeņa zināšanām datorprogrammā SketchUp gan no Latvijas, gan citu valstu profesionālajām skolām.


Pieteikties iespējams, aizpildot pieteikšanās anketu (atrodama zemāk) un nosūtot līdz 2021.gada 20.maijam uz e-pastu dana.tarasova@vtdt.edu.lv.

Papildus informācija pa tālruņa nr. +371 27864109 (Dana Tarasova).


Konkurss norisināsies attālināti 25. maijā meet.google platformā no plkst. 9.50 līdz 14:00 un katrs konkursants piedalās individuāli izglītības iestādē vai kādā citā atbilstošā vietā.

Konkursantiem būs dots uzdevums, kurš jārasē SketchUp Free datorprogrammā: 3D karkasa mājas modelis, 3D vizualizācija, ½ stāva plāns, 1 stāva plāns, fasāde AB, fasāde CA, fasāde BD, logu un durvju izmērus, aprīkojums un iekšējās durvis, papilduzdevums tiem, kas pamata uzdevumu veikuši ātrāk pirms noteiktā laika.


Konkursā iesūtītos darbus vērtēs 3 eksperti. Visi konkursa dalībnieki saņems atzinības rakstus, bet konkursa pirmo 3 vietu ieguvēji saņems organizatoru sarūpētas balvas.


Konkursa NOLIKUMS

Konkursa pieteikums (zemāk word dkokuments)

3D_modelesana_pieteikuma_anketa
.docx
Download DOCX • 15KB

Yorumlar


Archive
bottom of page