top of page

Tehnikuma jaunieši noskatās koncertfilmu "Atklāj ģitāru ekrānā"

Projekta "Skolas soma" ietvaros koncertfilmu "Atklāj ģitāru ekrānā" 29.novembrī noskatījās LM20, LA20, MR21 un BT21 grupu audzēkņi.


Filmā varēja dzirdēt populārā, akadēmiskā, džeza, roka un citus mūzikas stilus. Tika atskaņoti skaņdarbi no Eda Šīrana, Lady Gaga, "AC/DC", "Pērkona" un citu mākslinieku repertuāra. Tika demonstrēti arī vairāki ģitāras spēlēšanas triki, piemēram, divu ģitāru spēlēšana vienlaicīgi, skaņu ierakstīšana cilpās un ģitāras kā sitaminstrumenta izmantošana.


Kā pēc koncertfilmas noskatīšanās atzīst jaunieši, filmā redzētais likās saistošs, jo varēja iepazīties ar dažādiem ģitāru veidiem, to skanējumu un ģitāras tehniskajiem elementiem. Tāpat bija audzēkņi, kuri guva iedvesmu no šīs filmas un vēlējās paši iemācīties spēlēt kādu no mūzikas instrumentiem.


"Viss bija diezgan saistoši, bija interesanti uzzināt, ka ar viena veida instrumentu var spēlēt tik dažādus mūzikas žanrus." /Alise/

"Ļoti daudzas lietas, ko stāstīja video, bija man jaunas, jo es pilnībā neko nezinu par ģitārām. Es tiešām nezināju, ka ģitāra izklausās citādāk, atkarībā no tā, ar ko to spēlē, piemēram, ar mediatoru vai bez tā." /Amanda/Comments


Archive
bottom of page