top of page

Tehnikumā klātienē notiek tikai praktiskās apmācības

No 9. novembra līdz 6. decembrim Latvijā tiek ieviesta ārkārtējā situācija. Tās laikā profesionālajā izglītībā, interešu izglītībā un sportā nodarbības pamatā jāorganizē attālināti. To paredz 2020. gada 6. novembrī valdībā pieņemtais lēmums.


Profesionālās izglītības iestādēs mācību process no 9. novembra līdz 6. decembrim notiks attālināti, izņemot tādu praktisko darbu apguvi, kas nepieciešami profesionālo prasmju vai kvalifikācijas ieguvei un kurus nav iespējams veikt attālināti.


Pieaugušo profesionālās tālākizglītības, profesionālās pilnveides un neformālās izglītības programmu apguve notiks attālināti.


Sejas masku lietošanā izglītības iestādēs - valdība jau 3.novembrī noteica stingrākas prasības. Gan bērniem no 13 gadu vecuma, gan skolotājiem sejas maskas ir jālieto izglītības iestādes koplietošanas telpās vai vietās, kur satiekas skolotāji vai tiekas vairāku grupu bērni. Masku var nelietot, piemēram, klases telpās, kur kopā ir vieni un tie paši bērni.


Plašāk par pārējiem noteiktajiem ierobežojumiem Valsts kancelejas tīmekļvietnē.


Šādi drošības pasākumi tiek ieviesti nolūkā samazināt Covid-19 infekcijas izplatību, vienlaikus pēc iespējas nodrošinot būtisku valsts funkciju un pakalpojumu nepārtrauktību.
Archive
bottom of page