top of page

Sporta sezonu noslēdzam ar sudrabu

7. jūnijā Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā notika tehnikuma un RTK Sporta darba metodiskā centra "AMI" organizētā veselības spartakiāde profesionālās izglītības iestāžu darbiniekiem. Spartakiādē piedalījās sporta spēļu dalībnieki no 11 mācību iestādēm, kuri savstarpēji sacentās 10 disciplīnās, tostarp florbola metienos, volejbola servēs, veiklības stafetēs, basketbola soda metienos un šautriņu mešanā.


Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikuma komanda vislabāk savas prasmes parādīja divās aktivitātēs – “granātas” mešanā un augu atpazīšanā. Arī pārējās disciplīnās uzrādot augstu sniegumu, spēļu kopvērtējumā izcīnīta godpilnā 2. vieta!


Visa mācību gada garumā gan tehnikuma jaunieši, gan darbinieki ir aktīvi piedalījušies centra “AMI” organizētajās sporta sacensībās, gūstos lielākas un mazākas uzvaras. Līdz ar šo pasākumu aktīvā sporta sezona šajā mācību gadā ir noslēgta. Paldies visiem dalībniekiem, treneriem un organizatoriem, īpaši centram “AMI”, par ieguldīto darbu un aizrautību sporta un veselīga dzīvesveida popularizēšanā!Kommentare


Archive
bottom of page