top of page

Sausās būves meistarības konkurss

Sausās būves meistarības konkurss jauniešiem - Knauf Junior Trophy 2023 – notika 17.februārī Rīgas mākslas un mediju tehnikumā. Tajā piedalījās 7 komandas, no kurām Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikums ieguva augsto 4.vietu! Mūsu komandā darbojās 2.kursa apdares darbu tehniķis Artūrs Beļikovs un Ģirts Mucenieks. Puišiem līdzi juta un padomus deva skolotājs Smuidris Sausais.


Konkursa uzdevums bija 4 stundās uzbūvēt daudzfunkcionālu sistēmu “Blue Jeans”, kas pamatā sastāvēja no W111 un D113 sistēmām. Uzdevums tika veidots digitālā formātā ar SketchUp programmu. Komunikācija ar dalībniekiem notika Trimble Connect mākonī. Galvenās digitālās priekšrocības – 3D attēls un materiālu saraksts ar tehniskiem parametriem.


Konkursā tika vērtēta arī Soft skills jeb prasme īsā, koncentrētā veidā prezentēt savu veikumu. Tāpat žūrija vērtēja nulles piesārņojuma komponenti – tika svērti būvgruži un, jo mazāks svars, jo vairāk punktu.


Pirmo reizi konkurss notika kinostudijā TV šova formātā. To iespējams noskatīties šeit www.youtube.com/watch?v=oAK9eLnXBSI


Ienāc www.vtdt.lv/sausas-buves-tehnikis un uzzini visu par profesiju Sausās būves tehniķis! To jaunajā mācību gadā varēs apgūt Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikumā!Comments


Archive
bottom of page