top of page

Prakse kravas auto servisā

Divi Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikuma 3.kursa automehāniķi – Toms un Rendijs – savu praksi aizvadījuši Kurbads kravas auto servisā.


Jaunieši atzīst – prakse reālā darba vidē dod nenovērtējamu pieredzi – īpaši vecāko kravas auto mehāniķu pavadībā. Pieredzējušie speciālisti sniedz atbalstu, dalās praktiskā darbā un pieredzē. Pamācīs un parādīs – kā ir ērtāk, labāk, precīzāk un pareizāk.


Kurbads kravas auto serviss:

Mēs vienmēr esam atvērti motivētiem prātiem un darbīgām rokām mūsu komandas palielināšanai. Sadarbībā ar Latvijas Darba devēju konfederācijā (LDDK) Kurbads kravas auto serviss piedāvā Profesionālo izglītības iestāžu (PII) audzēkņu prakses vietas kā darba vidē balstītās mācībās, kuras ļauj daļu no mācību vielas apgūt praktiskā veidā – uzņēmumā.

Kopējais projekta mērķis ir palielināt kvalificētu profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu skaitu pēc to dalības darba vidē balstītās mācībās vai mācību praksē uzņēmumā. Tas ir neatsverams ieguvums kā jaunajiem speciālistiem – gūt pieredzi ikdienu reālā darbs vidē, būt saskarsmē un mācīties praktiski no savas jomas profesionāliem. Kā arī, protams, jaunie speciālisti dod savu artavu uzņēmumam – esošo darbinieku motivācija un saskarsme.


Skaties kā puišiem ir gājis un, ko vēl viņi domā par savu praksi Kurbads auto kravas servisā:Comentários


Archive
bottom of page