top of page

Pedagoģiskajā sēdē sveic jaunos mācībspēkus

27. augustā Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikumā notika ikgadējā pedagoģiskā sēde, kur tradicionāli vienkopus pulcējās tehnikuma kolektīvs, lai atklātu jauno mācību gadu, pārrunātu iepriekšējā 2019./2020. mācību gada rezultātus un jaunajā darba cēlienā veicamos uzdevumus, kā arī sveiktu jaunos kolēģus.

Tehnikuma direktors Artūrs Sņegovičs un direktora vietniece izglītības kvalitātes, organizācijas un attīstības jomā Ginta Justamente informēja klātesošos par aizvadītā mācību gada rezultātiem, jauno izglītojamo uzņemšanas rezultātiem, aktualizēja skolas vērtības un kolektīva nozīmi skolas veiksmīgā attīstībā, kā arī par Covid – 19 ietekmi uz tehnikuma darbu.

Metodiķe Kristīne Rebinova iepazīstināja kolēģus ar jaunajiem mācību plāniem modulārajā izglītībā saistībā ar jauno profesionālās vidējās izglītības un arodizglītības standartu.

“Iepriekšējais mācību gads bija īpašs un aizritēja Covid – 19 zīmē. Šobrīd redzam, ka arī šo mācību gadu būtiski ietekmēs koronavīruss ar drošības un piesardzības pasākumiem. Mācības 1. septembrī uzsāksim klātienē, bet esmu pārliecināts, ka, mainoties apstākļiem, būsim gatavi strādāt gan klātienē, gan attālināti. Es priecājos, ka, neskatoties uz situāciju un izaicinājumiem, mums šogad pievienojas jauni un spējīgi pedagogi. Andris Lapsiņš turpmāk būs IT skolotājs nozares priekšmetos, Kaspars Vītols pasniegs kokapstrādi, Ingūna Briede un Kristīne Rozenberga piepulcējas dizaina nodaļai, Daiga Puriņa pasniegs profesionālos priekšmetus ēdināšanas pakalpojumu nozarē, Inga Leite pievienosies lauksaimniecības nozare mācībspēkiem. Tāpat darbu tehnikumā uzsāk direktora vietniece sporta, kultūrizglītības un audzināšanas jomā Ilze Svalbe, sporta daļas pārzinis Kaspars Radziņš un karjeras konsultantes Īra Rass un Rigonda Prīse. Laipni lūdzam kolektīvā!”Comments


Archive
bottom of page