top of page

Papildinājums finālistu rindās

Pēc pusfināla konkursu rezultātiem noskaidrots, ka uz nacionālā jauno profesionāļu meistarības konkursa “SkillsLatvia 2024” finālu dosies vēl 2⃣ Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikuma jaunieši - Artūrs Beļikovs nominācijā “Sausā būve” un Krišjānis Klāvs Kantāns nominācijā “Web tehnoloģijas”!


Pusfinālā sausās būves tehniķiem, atbilstoši rasējumam, bija jāveic konstrukcijas atzīmēšana, kam sekoja konstrukcijas karkasa montāža. Pēc karkasa montāžas konkursanti veica izolācijas minerālvates iestrādi un sienu apšūšanu ar ģipša plāksnēm.


Prasmju konkursa “Web tehnoloģijas” konkursantu uzdevums bija izstrādāt vienkāršotu mūzikas atskaņošanas aplikāciju, kas ļauj pievienot/noņemt mūzikas failus (mp3), kārtot mūzikas failus atskaņošanas sarakstos, ievākt dažādu statistiku, balstoties uz klausītāja atskaņotajām dziesmām un to metadatiem, piedāvāt līdzīgas dziesmas atskaņošanai no jau pievienotājam, kā arī, kas ļauj meklēt audio failus pēc dažādiem kritērijiem. Jaunie speciālisti izveidoja arī aplikācijas vizuālo noformēju, balstoties uz dizaina skici.


“SkillsLatvia 2024” pusfināli ir noslēgušies, un ir zināmi visi konkursa fināla dalībnieki, kuri demonstrēs savas prasmes nozaru ekspertu veidotos darba uzdevumos 20 prasmju konkursos finālā 9. un 10. maijā. Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikumu finālā pārstāvēs 6 jaunieši. Vēlam veiksmi!


Uzvar darītājs!Comments


Archive
bottom of page