top of page

Otro un trešo kursu jaunieši noskatās izrādi "Barikādes.docx"

Tehnikuma ID19, LM19, MA19, MD19, BN19, BA20,BN20, DA19, DM19, KM19, EE19, ID20, IP20,DA20, DP20, LA20, LM20, UK20, TP20, TP19 grupu izglītojamie 31.martā projekta "Skolas soma" ietvaros Cēsu koncertzālē noskatījās teātra izrādi "Barikādes.docx".

Jauniešiem bija iespēja izprast Barikāžu laika notikumus un tā laika cilvēku motivāciju un sajūtas, stāvot uz barikādēm. Jauniešiem pārsteigums bija tas, ka Barikāžu laika dalībnieki bija arī skolēni, no kuriem viens - E.Riekstiņš - tika nošauts.

Jaunieši atzina, ka bijis interesanti redzēt to, kā cilvēki tajā laikā ģērbās, kādu mūziku klausījās un ar kādām domām devās uz barikādēm.

Paldies projektam "Skolas soma" par iespēju noskatīties šo teātra izrādi.


Jauniešu atsauksmes:

"Manuprāt, teātra izrāde bija interesanta un likās īsāka, nekā biju gaidījusi. Izrāde bija intriģējoša un viegli saprotama mums, jauniešiem."

"Teātra izrādē man patika, ka bija mūzika. Ļoti labi izdomāts. Man, personīgi, likās, ka dziesmas bija izvēlētas atbilstoši tam laikam. Interesanti arī bija, ka aktieri runāja tā, it kā būtu to piedzīvojuši, tāpēc arī bija viegli uztvert."Comments


Archive
bottom of page