top of page

Otrā Profesiju atvērto durvju diena

8. februārī Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikumā jau uz otro Profesiju atvērto durvju dienu bija ieradušies auto nozares interesenti, lai iepazītu automehāniķa un autovirsbūvju remontatslēdznieka profesiju.


Skolēni un viņu vecāki apskatīja diagnostikas centru, izpētīja dažādos tur esošos motorus un iekārtas. Savukārt jaunietis no autovirsbūvju remontatslēdznieku 3. kursa demonstrēja pamatdarbības virsbūves slīpēšanā un špaktelēšanā. Tāpat apmeklētāji varēja pārbaudīt savas zināšanas par auto virsbūves daļu nosaukumiem.


Ceram, ka skaļā motoru rūkoņa nenobiedēja, bet tieši pretēji – ieinteresēja vēl vairāk uzzināt par auto darbību. Ja tā, tad tiekamies ar jaunajiem automehāniķiem un autovirsbūvju remontatslēdzniekiem septembrī, uzsākot mācības Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikumā!


Līdz tam gan vēl ir iespēja pārbaudīt savas spējas arī citās profesijās – nākamā Profesiju atvērto durvju diena 22. februārī. Uz to aicināti tie, kuriem interesē PAVĀRA profesija! Pieteikšanās: www.ej.uz/VTDT-piesakos.
Comments


Archive
bottom of page