top of page

Noslēdzies projekts "Mācības pieaugušajiem"

Noslēdzies Eiropas Savienības (ES) fondu pieaugušo izglītības projekts “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”.


Projekts tika īstenots kopš 2017.gada un šajā laika periodā Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikumā mācības pabeidza 447 personas. Pieaugušie (vecumā no 25 gadiem) tehnikumā varēja piedalīties tādās profesionālās tālākizglītības programmās kā “Augkopība”, “Autotransports” un “Vides aizsardzības tehnoloģija”, modulārās profesionālās izglītības programmās “Koka izstrādājumu dizains, restaurācija”, “Datu analīze un pārskatu sagatavošana”, “Komandas darba vadīšana ABC”, “Jaunākās tendences ēdienu gatavošanā”, “Programmēšana”, “Apģērbu dizains”, “Mūsdienīga būvniecības procesa vadīšana”, u.c., kā arī iegūt kvalifikācijas apliecības ārpus formālās izglītības eksāmenos autotransporta, būvniecības, dizaina un informācijas tehnoloģiju nozarēs.


Eiropas Savienības fondu projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” jeb Mācību pieaugušajiem mērķis bija pilnveidot nodarbināto personu profesionālo kompetenci, lai laikus novērstu darbaspēka kvalifikācijas neatbilstību darba tirgus pieprasījumam, veicinātu strādājošo konkurētspēju un darba produktivitātes pieaugumu. To finansēja ESF un Latvijas valsts, ieguldot vairāk nekā 45 miljonus eiro. Projektu no 2017. līdz 2023. gada beigām īstenoja VIAA sadarbībā ar Latvijas pašvaldībām, izglītības iestādēm un Nodarbinātības valsts aģentūru. 

Comentários


Archive
bottom of page