top of page

“Nāc uzspēlēt!” galda spēļu nedēļa bibliotēkā Priekuļos

Janvāra mēnesi noslēgsim un februāri iesāksim bibliotēkā Priekuļos ar Galda spēļu nedēļu „Nāc uzspēlēt!” no 27. janvāra līdz 6. februārim.


Šī ir lieliska iespēja ik vienam kopā ar savu grupu, ar audzinātāju, ar skolotāju, draugiem, pēc dienas grūtā mācību cēliena interesanti un vienlīdz intelektuāli atpūsties un pavadīt laiku. Bibliotēka saka lielu paldies skolēnu pašpārvaldei, kas piekrita aktīvi atbalstīt šo pasākumu!


Atslodzei piedāvājam uzspēlēt tādas spēles kā Monopoly, Aliass, Riču–raču, Cirks, dambrete, šahs, novuss, kā arī dažādas erudīciju spēles par vidi, par Latviju u.c. interesantas spēles, kuras ļaus pārbaudīt sevi asprātībā un arīdzan ātrā domāšanā.


Savukārt otrdien (28. janvārī) un ceturtdien (6.februārī) pēc mācību stundām notiks arī dambretes, šaha un novusa turnīri. Tos vadīs sporta profesionālis - skolotājs Jānis Olengovičs.


Galda spēles šobrīd ir populāras visā Eiropā. Pēdējos gados galda spēļu kultūra Latvijā un pārējā Baltijā ir uzņēmusi apgriezienus, arvien vairāk cilvēku izvēlas kādā brīvā brīdī uzspēlēt spēles ar ģimeni un draugiem, tādēļ pasākuma pamata ideja ir dot ik vienam iespēju sākt vai turpināt savu ceļu galda spēļu pasaulē vai arī iepazīt arvien jaunas spēles un izvēlēties šo aktivitāti kā atslodzes veidu pēc mācībām vai darba.


Tiekamies galda spēļu nedēļā!Archive
bottom of page