top of page

Mācības Somijā

Mūsu tehnikuma prakšu vadītājiem aizvadītas mācības Erasmus+ starptautiskās sadarbības projekta NextSteps@Techvet ietvaros Somijā, Hämeenlinnā no 4.-6. oktobrim. Mācībās piedalījās projekta partneri no Somijas, Igaunijas, Nīderlandes un Latvijas. Paldies kolēģiem Artim Spruģevicam un Edgaram Eglītim par aktīvu līdzdalību un iesaistīšanos.

Mācību laikā bija iespēja diskutēt un pārrunāt projekta gaidā izstrādātos materiālus. Tagad tie pieejami jebkuram interesentam projekta izveidotajā mājaslapā. https://ej.uz/TechVET_idejas iespējams iepazīties ar darba lapām, kas tulkotas latviešu valodā un būs palīgs gan skolotājiem, gan uzņēmumu pārstāvjiem, kas koordinē un apmāca jauniešus. Savukārt https://ej.uz/TechVET_LV saitē atradīsiet visus materiālus - daļu no tiem latviešu, daļu angļu valodā.

Šo dienu laikā projekta pārstāvji izstrādāja principus, lai arī mēs, Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikums, ieviestu open-badge sertificētu novērtējuma sistēmu, kā arī devās uz partneru skolu Somijā un guva ieskatu auto nozares sadarbībā ar skolām, apmeklējot vietējos uzņēmumus.Comments


Archive
bottom of page