top of page

Kurzemes elektromontāža 2023

No 2.līdz 3.martam Liepājas Valsts tehnikumā notika sestais starptautiskais profesionālās izglītības iestāžu jauniešu profesionālās meistarības konkurss „Kurzemes elektromontāža 2023”!


Fantastisks rezultāts! Valteram Mamedovam no Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikuma 2.vieta!


Konkursā piedalījās profesionālās izglītības iestāžu jauniešu komandas no visām Baltijas valstīm. Godalgoto 1. un 3. vietu ieguva Igaunijas skolu jaunieši.


Žūrija vērtēja dalībnieku prasmes un zināšanas dažādos uzdevumos – izvietojuma shēma ar smalku precizitāti, elektriskā shēmas montāža, programmas iestatīšana ar programmatūras palīdzību.

Vērtētāju komandā bija augstas klases eksperti - Osvalds Makreckis – LEEA eksperts, Māris Valdis Kalniņš – Izglītības un zinātnes ministrija Elektroenerģētikas nozares ekspertu padomes priekšsēdētājs, Gatis Arājums – Schneider Electric produktu attīstības vadītājs Baltijas valstīs un Andris Krūmiņš – Word Skill un Eiro Skill eksperts.


Paldies konkursa organizatoriem, žūrijai un visiem atbalstītājiem! Īpašs paldies mūsu tehnikuma pedagogiem, kuri Valteram palīdzēja gatavoties konkursam – Annai Tūterei un Artim Spruģevicam.


Foto: Liepājas Valsts tehnikums.
Kommentare


Archive
bottom of page